POBYTY V SOLNÉ JESKYNI PRO MAMINKY S DĚTMI – ROK 2017

Posted on Říj 17, 2017

  VÝCHODNÁ CENA: 100 KČ OSOBA S 1 AŽ 3 DĚTMI.   TERMÍNY JEDNOU TÝDNĚ VE ČTVRTKY OD 17.00 HOD PRVNÍ NÁVŠTĚVA 9.11.2017   JAK NA TO?   POŠLETE NÁM PROSÍME DEN PŘED NÁVŠTĚVOU SMSKU NA ČÍSLO: 774 819 321 S INFORMACI „POBYTY PRO MAMINKY“, VAŠE JMÉNO, POČET DOSPĚLÝCH A DĚTÍ. PRO VÍCE INFORMACI NAPÍŠTE NÁM EMAIL: info@solnajeskyneliberec.cz DĚKUJEME :)

JÓGA V SOLNÉ JESKYNI

Posted on Led 3, 2017

Andělské MEDITACE

Posted on Úno 23, 2016

 

Zebra Edan o Jeskyni

Posted on Úno 19, 2016

http://www.zebra-edan.cz/rubriky/pod-strechou/zabava/originalni-solna-jeskyne-liberec

Káva nebo čaj?

Posted on Led 13, 2015

Káva nebo čaj ke každému vstupu do Solné jeskyně. Vážení klienti, Vaše spokojenost je naším prvořadým cílem. Abyste si svůj pobyt u nás zpříjemnili, při každé návštěvě Vám poskytneme kávu nebo čaj ZDARMA. Přijďte dřív nebo zůstane déle a my Vám připravíme dobrý teplý nápoj.  

Výjimečný dárek pro Váše blízke

Posted on Pro 16, 2014

Darujte výjimečný dárek pro Váše blízke. Dárkový poukaz do do Solné jeskyně na Husovce – pro zdraví, odpočinek a zábavu. Potěší každého.

Masáže v solné jeskyni

Posted on Lis 27, 2014

RELAXAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ (S PRVKY HAVAJSKÉ MASÁŽE) Je zvlášť důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických i psychických potíží. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, zádové a trapézové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy, stresem nebo dlouhotrvající prací u […]

Jak probíhá pobyt v solné jeskyni ?

Posted on Led 2, 2014

Pobyt v solné jeskyni je určen pro klienty jakéhokoliv věku, navštěvovat je mohou i děti a těhotné ženy. Pobyt jeskyni je vhodný i jako doplněk rehabilitace pro sportovce a osoby s vyšší fyzickou zátěží.   Program pro dospělé Jedna terapie v solné jeskyni trvá 45 minut . Teplota v solné jeskyni se pohybuje v rozmezí […]